ВСП «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури УДУНТ» приєднується до загальнодержавного проєкту «Місце шани та вдячності», присвяченого вшануванню подвигу Захисників і Захисниць, які брали та/або і зараз продовжують брати участь у російсько-українській війні. Його мета – утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної пам’яті про події російсько-української війни.

З перших днів цієї війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої рідної держави – України. Захисники і Захисниці щоденно проявляють неабиякий героїзм у боротьбі з ворогом. Без сумніву, що у боях із підрозділами російської регулярної армії та підконтрольних їм бойовиків постало якісно нове українське військо, що відіграє значну роль в українському суспільстві. Саме тому Захисники і Захисниці України мають стати новими героями для кожного з нас, а знання про них та їх участь у боротьбі за Україну мають бути основою для утвердження української громадянської ідентичності.

 

изображение viber 2023 10 16 15 22 13 321

 

форма для сайту 1Сухий 1Туровський-1.jpgФюков.jpg

форма-для-сайту_1.jpg  Юхна_Сергій.jpg

Яловой_Олександр.jpg

Задніпряний_Михайло.jpg

 Захарченко_Сергій.jpg

Гнідий_Анатолій.jpg

 Величко-Денис_1.jpg

Косов-Євгеній-УПП_2.jpg

 

 

Ми хочемо доземно вклонитись нашим відважним, незламним та непереможним військовим, які сьогодні пишуть історію боротьби за незалежність України своєю кров'ю, вкотре підтверджуючи, що українці – нація незламна.

Слава і велика вдячність всім Героям України!

Ніколи не дамо собі забути про Захисників, які віддали своє життя за наше мирне існування, за нашу свободу і незалежність.

Вічна пам'ять! Герої не вмирають!