gurtogitok1
gurtogitok1

Студентські гуртожитки ВСП «МФКТІ УДУНТ» розраховані на 350 місць.

Житлово-побутові умови в гуртожитках коледжу відповідають санітарно-гігієнічним нормам та постійно знаходяться в полі зору адміністрації навчального закладу, коменданта, вихователів, та кураторів груп.

Студентське життя в гуртожитку різнобарвне. Коледж надає можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, відвідувати різноманітні гуртки, секції та клуби за інтересами.

Виховна робота проводиться згідно з плану виховної роботи та спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту».

Положення про користування студентськими гуртожитками у ВСП «МФКТІ УДУНТ» та Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках у ВСП «МФКТІ УДУНТ» є основними нормативними документами для мешканців гуртожитку.

Виховну роботу в гуртожитку здійснюють вихователі, які у своїй роботі керуються основними законодавчими актами, наказами, нормативними та методичними документами щодо організації виховної роботи в гуртожитках. Робота вихователів спрямована на створення умов для соціалізації студентської молоді, формування колективу студентів, сприяння розвитку системи студентського самоврядування; залучення студентів до суспільно-корисної роботи, сприяння їх самоутвердженню та самореалізації; створення комфортних житлово-побутових умов для проживання студентів та їх навчання,ефективної самопідготовки до занять; організацію дозвілля студентів, використовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи. Взаємовідносини вихователів і студентів базуються на взаємній повазі та взаєморозумінні. Особливу увагу вихователі у своїй роботі приділяють питанням виховання у студентів доброти, чуйності, високої моралі, милосердя.

Студентська рада гуртожитку є виконавчим органом студентського самоврядування в гуртожитках коледжу, яка представляє інтереси всіх студентів, що там мешкають. Вона є ланкою Студентського самоврядування коледжу.

Студентська рада гуртожитку діє в інтересах мешканців гуртожитку шляхом звернення до адміністрації коледжу із пропозиціями щодо поліпшення житлово-побутових умов, санітарно-гігієнічних норм проживання в гуртожитку; збирає мешканців гуртожитку для вирішення нагальних питань; організовує та проводить різноманітні заходи; сприяє дотриманню мешканцями Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку, Договору про проживання. Проводить роз’яснювальну роботу щодо попередження порушень Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку; порушує питання, пов’язані з умовами проживання, відпочинком мешканців гуртожитку, виховною, культурно-масовою та спортивно-оздоровчою роботою в гуртожитку.

Гуртожиток приймає у свою велику родину першокурсників з теплими обіймами. Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одними із кращих сторінок Вашого життя та залишать по собі приємні спогади. Тож станьте частиною студентської родини коледжу, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну!

 

ГУРТОЖИТКИ МФКТІ ВІДКРИВАЮТЬ ВАМ ДВЕРІ!
ЛАСКАВО ПРОСИМО!

 

ДЛЯ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК НЕОБХІДНО ПРИ СОБІ МАТИ:

- ІD-картку;
- фото розміром 3х4;
- квитанцію про оплату за проживання.

УВАГА! Договір на проживання у гуртожитку неповнолітніх студентів укладається з батьками або особами, які представляють інтереси дитини при наявності паспорта (ІD-картки)

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ
Одержувач платежу ВСП “Миколаївський фаховий коледж
транспортної інфраструктури УДУНТ”
Найменування установи банку
Державна Казначейська служба України м. Київ
Код банку 820172
ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД 44523639
ПОТОЧНИЙ РАХУНОК UA408201720313231002202186473

Адреса гуртожитків МФКТІ
м.Миколаїв, вул. Пушкінська 71, телефон: (0512) 473445
Завідувачка гуртожитків: Булах Людмила Миколаївна
Вихователі: Мінюкова Людмила Миколаївна
Пальцева Ольга Костянтинівна