14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність. Це свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови і Днем українського козацтва.

Цього року свято набуло іншої значущості. Ми стали на захист нашої країни на всіх фронтах: воєнному, освітньому, культурному.

Ми вітаємо сьогодні тих, хто ціною власного життя боронить Україну, береже спокій та дарує надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Ваші серця хоробрі, а душі незламні! Поряд з нами - герої сьогодення. Це: викладач, а сьогодні захисник Андрій Володимирович Курятник, робітник коледжу Олексій Олександрович Пашков, студенти та випускники, які вже восьмий місяць поспіль дають відсіч агресору, дають нам можливість жити і працювати.

Вшануємо пам'ять тих, хто ціною власного життя наблизив на ще один день нашу перемогу. Вони назавжди залишаться у наших серцях. Їх мужність, сміливість та відданість стане прикладом для наслідування наступним поколінням. 

Ми живемо в непрості часи: просто зараз на наших очах твориться історія.

Пропонуємо Вам взяти участь у проєкті "ВКЛОНЯЄМОСЬ ДОЗЕМНО УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ" та висловити слова подяки захисникам України за посиланням https://padlet.com/vyshnevskayuv/u4ggxrde6ifyq9zx

ЗІ СВЯТАМИ! 

Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу країну!

Стійкості духу нам і мирного неба над головою.

Віримо в ЗСУ та світле майбутнє! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!