8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цей день присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. https://mfkti.mk.ua/daidzhest-podii/158-den-peremohy.html

 

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Сьогодні життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Мужні воїни, вірні сини рідної землі знову змушені боронити кордони неньки України. Україна героїчно боротися з широкомасштабною агресією російської федерації.

 

Наші студенти та випускники – гідні громадяни своєї Батьківщини! Вони стоять пліч-о-пліч із воїнами ЗСУ захищаючи рідну землю у лавах ЗСУ та ТрО, здійснюють активну волонтерську діяльність, стають донорами крові, підтримують фінансово нашу армію, забезпечують перевезення евакорейсами пасажирів, усувають наслідки агресії - пошкодження залізничної інфраструктури, доправляють гуманітарні вантажі країною. У найскладніший для країни час важливо залишатися згуртованими та підтримувати один одного. Попри всі найтяжчі труднощі, які виникли, ми продовжуємо плідно працювати на благо України.

 

Як і 77 років тому, сьогодні ми героїчно і незламно відстоюємо свою свободу та незалежність. Ми завжди будемо пам’ятати подвиг українського народу під час Другої світової війни і ніколи не забудемо захисників, які віддали життя внаслідок збройної агресії російської федерації.

 

 

Вічна пам'ять захисникам!

Пам’ятаємо!

Перемагаємо!