17.09.2021р на відділенні 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) відбулась студентська науково – теоретична конференція на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку пасажирських перевезень на залізничному транспорті». На конференції були присутні директор коледжу – Тітов С.С., заступник директора з навчальної роботи – Бесараб Д.А., заступник директора з виховної роботи – Гришак Т.П., методист коледжу – Снєжкова І.Л., викладачі циклової комісії відділення та студенти груп 1УППС, 2УПП1, 2УППС, 3УПП1. До участі в конференції долучилися представники Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім..ак. В. Лазаляна: декан факультету «Управління процесами перевезень», кандидат технічних наук, доцент Вернигора Роман Віталійович та завідувач кафедрою «Управління експлуатаційною роботою», кандидат технічних наук, доцент Окороков Андрій Михайлович.

 

На конференції були розглянуті актуальні питання пасажирських перевезень, визначені їх основні проблеми та перспективи розвитку, вплив на навколишнє природнє середовище.

 

Студенти взяли активну участь у обговоренні всіх питань конференції. Захід відбувся в творчій та доброзичливій атмосфері.