13 вересня в Україні стартував тиждень протидії булінгу.

Протягом всього тижня у Миколаївському коледжі транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту відбувалися заходи щодо інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження відповідальності за вчинення булінгу. Під час години спілкування, «Скажімо булінгу НІ», практичний психолог коледжу та представники студради розповіли студентам про види булінгу, міри покарання, навчили  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. З метою попередження булінгу та цькування у студентському середовищі у групах було проведено анонімне анкетування.  Першокурсники підписали угоду про протидію булінгу. У фоє коледжу демонструвалися соціальні відеоролики відповідної тематики.

З кураторами груп обговорені питання: «Порядок застосування заходів виховного впливу до  сторін  булінгу (цькування)», «Порядок реагування на випадки булінгу (цькування)»

Психолог коледжу надав практичні поради учасникам освітнього процесу: «Як протидіяти булінгу»

Проведені заходи спрямовані на те, щоб у коледжі не було проявів булінгу та формування у студентів нетерпимості до цього явища.