Травень багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі це - День матері, Міжнародний день сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи та доповнюючи і нерозривно з ними пов’язане, День української вишиванки.

Мамина пісня, отчий дім, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки — це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія, яку повинні пам’ятати всі, щоб бути сильними і непереможними.

Здавна в Україні ставлення до одягу було дбайливим і шанобливим. Матері вишиваючи одяг своїм дітям, вкладали ніжність і любов, звертаючись до Бога про збереження дорогих чад. Українська вишиванка служила як прикрасою, так і оберегом, а ще й своєрідною ознакою, за якою можна було визначити з якого краю родом власник вишиванки.

Вшановуючи національні традиції та цінності українського народу викладачі та студенти коледжу долучилися до заходів з відзначення Дня вишиванки. Більшість учасників освітнього процесу сьогодні у вишиванках або з елементом національного одягу. Пройшов флешмоб - «Вишиванку одягаємо – Україну прославляємо!». Студенти груп взяли участь у фотобатлі «Моя група – моя родина». Нікого не залишила байдужими виставка творчих робіт на тему: «Моє захоплення» - учасники якої викладачі та студенти навчального закладу. Від гарних речей створених власними руками відвідувачі виставки отримали велике моральне задоволення. На заняттях з української літератури, у поетичному колі «Український рушник – українська душа» , студенти І курсу декламували вірші відомих українських поетів. На заняттях з культурології розповідали про традиції своєї родини. Всі охочі протягом дня могли взяти участь у фотосесії.
За креативність та творчий підхід групи і окремі студенти були нагороджені призами.