20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів та воїнок, які беруть участь у захисті незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України.

 

Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю демонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Герої назавжди залишаться в пам’яті народу, вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Планування виховної роботи коледжу базується на засадах національно-патріотичного виховання. У коледжі систематично проводяться зустрічі студентів з воїнами-інтернаціоналістами, учасниками ООС. З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, студенти коледжу взяли участь у жалобному мітингу та покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

На заняттях з історії України проводяться відеолекторії “Пам’ятаючи живемо”, згадуючи події на сході нашої країни. Вшановують пам'ять загиблих воїнів ООС хвилиною мовчання. На заняттях з української літератури студенти коледжу декламують вірші та пишуть есе “Герої нашого часу”.

Кураторами академічних груп проводяться виховні години: «Україна понад усе!», «Пам’ятаймо наших героїв», «Небесна Сотня – Герої не вмирають », «За честь, за волю, за право бути Українцем», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі!» та ін. Адміністрація коледжу підтримує зв'язок із сім’ями студентів-випускників, що загинули під час бойових дій. У бібліотеці коледжу постійно діють тематичні виставки "Герої ООС Миколаївщини", «Вічна слава Героям Небесної Сотні».