Back to Top

ВСП "MФKTI УДУНТ"

Приймальна комісія:
+38(097) 280-04-17
+38(063) 654-77-20

Відокремлений структурний підрозділ
«Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»

Вітаємо наших студентів з отриманням стипендії міського голови!!!

       21 листопада 2023 року відбулося нагородження студентів ВСП «МФКТІ УДУНТ» які отримали стипендію міського голови та міської ради за значні успіхи у навчанні, активну громадську позицію та волонтерську діяльність в умовах воєнного стану, зокрема: Болотова Ілона, Садляк Світлана.


Щиро вітаємо з нагородою!
Бажаємо успіхів у навчанні та подальших перемог!

 

Стипендія_мера.jpg

День Гідності та Свободи

2023 році Україна відзначатиме 10-у річницю початку Євромайдану 2013 року та Революції Гідності, які змінили хід історії країни і усього світу. Події в Україні початку ХХІ століття утвердження ідеалів свободи і демократії, віддання шани патріотизму та мужності громадян, які стали на захист прав і свобод людини, європейського вибору держави. Цього року День Гідності і Свободи Україна відзначає під гаслом "Заряджені Гідністю та жагою Свободи".

 

gs1.jpg

З Днем Незалежності України!!!

 

изображение_viber_2023-08-24_12-28-54-760.jpg

 

Сьогодні Україна відзначає 32-річчя Незалежності держави.
Усі великі успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій, які єднають нас, зміцнюють нашу державу !
Нехай Україна буде мирною і вільною!!!

 

З Днем Державного прапора!

 

 den prapora ukraini d2

 

 

 

Щороку 23 серпня Україна відзначає День державного прапора. Цей день нагадує про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.

Сьогодні, під час війни з російськими окупантами, український прапор є не лише одним з атрибутів державності. Це також символ незламності та боротьби за незалежність.

Вітаємо з довгоочікуваною подією – отриманням диплома!!!

Дорогий друже! Ось позаду студентські роки, роки навчання. Ти вже доросла людина, у тебе на руках головний документ – диплом. Це дуже чудова подія. Перед тобою відкритий зелений світло, іди сміливо, будь оптимістом. Вітаємо тебе з отриманням диплома. Бажаємо величезного успіху у виборі улюбленої професії. Ти зможеш домогтися свого, легко зможеш досягти своєї мети у житті. Нехай тобі завжди щастить, нехай перед тобою легко відкриваються усі двері, в які ти постукаєш. Нехай цінують твої знання, а вміння і практика прийдуть само собою. Бажаємо тобі міцного здоров’я. Роки навчання позаду, пора подумати про сімейне життя. Бажаємо зустріти вірну супутницю життя і прожити з нею довго і щасливо. Будь завжди впевнений у собі, не зупиняйся на досягнутому. Нехай ангел-охоронець завжди оберігає тебе.

 

Світлого й доброго тобі майбутнього!!!

 

Сторінка 1 із 15