Back to Top

ВСП "MФKTI УДУНТ"

Приймальна комісія:
+38(097) 280-04-17
+38(063) 654-77-20

Відокремлений структурний підрозділ
«Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»

Свято вишиванки

Свято вишиванки відзначають щороку третього четверга травня. Його було започатковано у 2006 році студентами Чернівецького національного університету. Вишиванка - один з найпізнавальніших візуальних кодів в Україні.

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Сьогодні життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Мужні воїни, вірні сини рідної землі знову змушені боронити кордони неньки України. Україна героїчно боротися з широкомасштабною агресією російської федерації.

МИКОЛАЇВ-МІСТО-ГЕРОЙ!

28 березня – 78 річниця визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

У березні 1944 року, коли війська 3-го Українського фронту вели бої на підступах до Миколаєва, за наказом командування фронту в тилу окупантів висадився загін морської піхоти на чолі зі старшим лейтенантом Костянтином Федоровичем Ольшанським.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

18 лютого 2022 року у ВСП МФКТІ УДУНТ пройшов Всеукраїнський урок з медіаграмотності.

Ця ініціатива – частина невідкладних заходів із консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента. Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше.

ОБ'ЄДНАНІ УКРАЇНОЮ

Сьогодні учасники освітнього процесу МФКТІ УДУНТ разом із усім українським народом відзначають День єднання. Свято зовсім молоде і було започатковано указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року...

Сторінка 1 із 13