Back to Top

MKTI ДНУЗТ

(0512) 47-35-00
(0512) 36-22-08
(050) 683-94-04

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури

Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Найщиріші вітання з новим навчальним роком!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь, адже в основі будь-якої справи та професії лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіхів та реалізувати свої здібності.

Випуск 2021

Шановні випускники!
Щиро вітаємо Вас із завершенням навчання та отриманням дипломів !
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя...

День відкритих дверей

Важливим етапом у житті кожного випускника школяра є вибір професії та закладу освіти. День відкритих дверей - це традиційний захід, у рамках якого випускники шкіл мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання у коледжі та зробити перший крок до своєї освіти.

Нагородження 2021

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ імені академіка В. Лазаряна нагородив грамотами та подяками студентів за участь у загальнокультурних та спортивних заходах коледжу.

День вишиванки

Травень багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі це - День матері, Міжнародний день сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи та доповнюючи і нерозривно з ними пов’язане, День української вишиванки.

Сторінка 1 із 9