Back to Top

ВСП "MФKTI УДУНТ"

Приймальна комісія:
+38(050) 152-18-88
+38(063) 654-77-20

Відокремлений структурний підрозділ
«Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»

Відео екскурс: «Віртуальна мандрівка музеями Миколаєва»

Щорічно, починаючи з 1977 по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Пориньте у захопливу віртуальну подорож музеями Миколаєва, не виходячи з дому! Цей відеоекскурс відкриє для вас двері до скарбниць історії, культури та мистецтва міста корабелів. Відвідайте знакові експозиції, дізнайтеся про унікальні артефакти та почуйте захоплюючі історії, що оживають завдяки сучасним технологіям. Від краєзнавчого музею до художньої галереї, цей віртуальний тур стане чудовою можливістю дослідити багату спадщину Миколаєва у зручному для вас форматі.
#Бібліотека_ВСПМФКТІ
#Міжнародний_день_музеїв

Літературна сторінка: «Тодось Осьмачка – поет, який перелив Україну в слово»

16 травня виповнюється 130 років від дня народження Тодося Осьмачки (1895-1962), українського поета, прозаїка, перекладача, прозаїка, педагога, громадського та політичного діяча.

Тодось Осьмачка – талановитий український письменник, якому випало жити і творити в нелегкі часи сталінських репресій, війни та голоду, пройти табори для переселенців, тюрми та психлікарні, пізнати на власному досвіді нелегке життя в еміграції. За кордоном були написані поетичні та прозові твори, які здобули Тодосю Степановичу славу видатного майстра західноєвропейської та заокеанської української діаспори і всієї України.

Все життя Тодося Осьмачки було наповнене стількома злигоднями і таким болем, ніби увібрало в себе десятки мученицьких життів. Його мистецтво – сердечна рана. Поет-вигнанець хотів бодай лише словом повернутися до рідного порога.

#Бібліотека_ВСПМФКТІУДУНТ

#Тодось_Осьмачка_130

Літературна сторінка: «Григорій Тютюнник - загадка таланту»

23 квітня виповнюєтья 105 років від дня народження Григорія Тютюнника - українського письменника, журналіста, публіциста, старшого брата Григора Тютюнника.
"Він мав талант людяності. І вроджений, і вистражданий, Справжній талант не дається без болю і муки, як і саме життя. А ще життя не дається без любові. Мало - бачити, мало - розуміти, треба любить. Бо любов - то найвищий дар, який коли-небудь може отримати людина.", - сказав про Григорія Тютюнника його молодший брат, видатний письменник Григір Тютюнник.

Навчальний посібник "Системи регулювання рухом поїздів".

Шановні колеги, викладачі та студенти!

Раді вам повідомити, що готується до друку новий навчальний посібник для коледжів залізничного транспорту – "Системи регулювання рухом поїздів".

У сучасних умовах розвитку залізничної галузі, де безпека, ефективність та точність управління рухом поїздів набувають першочергового значення, якісна підготовка фахівців є запорукою стабільного та надійного функціонування всієї транспортної системи.

Автор видання – кандидат технічних наук Озерова Ольга Олексіївна, усвідомлюючи зростаючу потребу в актуальних та систематизованих знаннях у цій важливій сфері, розробила цей навчальний посібник. Він покликаний стати надійним помічником як для викладачів у процесі донесення складного матеріалу, так і для студентів у засвоєнні ключових принципів та технологій, що лежать в основі регулювання рухом поїздів.

Цей навчальний посібник стане вагомим внеском у підготовку висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно працювати зі складними системами регулювання рухом поїздів, забезпечуючи їх безпечну та безперебійну роботу.

З електронною версією посібника ви можете ознайомитись, завітавши на сайт бібліотеки коледжу. Приємного перегляду!

#Бібліотека_ВСПМФКТІУДУНТ#Системи_регулювання_рухом_поїздів

#Безпека_на_залізниці#Транспортна_система#Залізнична_галузь

День відкритих дверей у Відокремленому структурному підрозділі «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського  державного університету науки і технологій»

Відкрий двері у своє майбутнє! День відкритих дверей у Відокремленому структурному підрозділі «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»!
Ти стоїш на порозі важливого вибору? Мрієш про цікаву професію, впевненість у завтрашньому дні та крутих однодумцях поруч?
Тоді не пропусти День відкритих дверей у Відокремленому структурному підрозділі «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»!
3 травня 2025 року, об 11:00 ми відкриваємо наші двері для тебе та твоїх батьків, щоб показати все найкраще, що може запропонувати тобі світ професійної освіти. Дізнайся про наші спеціальності з перших вуст від викладачів-практиків та студентів, які вже роблять перші кроки у своїй майбутній кар'єрі. Відкрий для себе світ можливостей! Отримай вичерпні відповіді на питання про умови вступу, навчальний процес, можливості працевлаштування та студентське життя. Поринь у дружню та надихаючу атмосферу нашого коледжу, де кожен студент – це частина великої та успішної родини.
На тебе чекають:
• Презентації спеціальностей та зустрічі з керівниками відділень.
• Екскурсії навчальними аудиторіями та лабораторіями.
• Спілкування зі студентами та випускниками коледжу.
• Консультації щодо вступу та кар’єрних перспектив.
• Приємні сюрпризи та корисні матеріали для кожного гостя!
Відокремлений структурний підрозділ «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій» – це не просто навчальний заклад, це твій надійний старт у успішне майбутнє! Ми пишаємося нашими випускниками, які сьогодні є цінними фахівцями у різних галузях. Ми віримо в твій потенціал і готові допомогти тобі його розкрити!
Не пропусти свій шанс! Завітай на День відкритих дверей 3 травня, об 11:00 за адресою: м. Миколаїв, вул.Аркасівська,71 (Пушкінська). Ми з нетерпінням чекаємо на тебе!

Історична сторінка: «Бухенвальд: спогади про табір смерті»

#Бібліотека_ВСПМФКТІУДУНТ

#Бухенвальд_80

11 квітня 1945 року були звільнені в'язні нацистського табору Бухенвальд біля Веймара. З тих пір відзначають Міжнародний день звільнення в'язнів фашистських концтаборів.

Концтабір "Бухенвальд" поблизу міста Веймар почав працювати в серпні 1937 року. В ньому не було газових камер, однак щомісяця гинули тисячі в'язнів. Вони не витримували важкої праці, тяжких умов утримання, тортур і медичних експериментів. У таборі тестувались вакцини проти тифу, проводились експерименти з визначення граничних доз отруєння алкалоїдами, ефективності бальзамів для лікування опіків.

 

Сторінка 1 із 20