Back to Top

ВСП "MФKTI УДУНТ"

Приймальна комісія:
+38(097) 280-04-17
+38(063) 654-77-20

Відокремлений структурний підрозділ
«Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»

День визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників

#День_визволення_Миколаєва

#Велика_Вітчизняна_війна

Сьогодні, 28 березня, Миколаїв відзначає 79- ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Низький уклін, пошана та  вдячність ветеранам, партизанам та підпільникам, трудівникам тилу,  які пронесли на своїх плечах увесь тягар страхітливої та руйнівної війни,  повоєнні роки тяжкої праці по відбудові нашого рідного міста.

Поети Миколаївщини

 

#Всесвітній_день_поезії

#Поети_Миколаївщини

#Літературний_березень

Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-й сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

Поезія лікує, надихає, розчулює, смішить. Вона не вимагає від вас багато уваги й часу, але якщо ви все ж знайдете для неї трохи місця у своєму житті, вона вам неодмінно віддячить.

 Всесвітній день поезії – гарна нагода переглянути  свою книжкову полицю та поповнити її поезією.

А допоможе вам у цьому віртуальна книжкова виставка «Літературний березень. Поети Миколаївщини».

Відеопроєкт до Дня народження Ліни Костенко "Поети - це біографи народу..."

#Ліна_Костенко

#Легенда_сучасності

Сьогодні, 19 березня, День народження нашої легендарної

Ліни Василівни Костенко, великої поетеси та однієї з найвідоміших українських жінок, яку називають «голосом народу», «честю та совістю нашої епохи».

Ліна Костенко є символом гідності та волелюбства нашого народу. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, її  творчість вражає геніальністю.

Тож побажаймо видатній письменниці сучасності міцного здоров’я та довгих років життя під мирним небом України!

День народження Кобзаря

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

Я - просто жінка

#International_Womens_Day

#Міжнародний_жіночий_день

#Я_просто_жінка

 Сьогодні - Міжнародний жіночий день (International Women's Day), повна назва Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (рішенням ООН від 1977 року) — міжнародна дата, яка щорічно відзначається 8 березня на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок.

То ж, попри усі негаразди, цінуйте жінку, берегиню роду людського! « Цінуйте жінку, поки поруч, допоки ви - її життя. Бо жінки дотик - краща поміч, від мук сердечних забуття...»

Літературний березень: письменники Миколаївщини

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer). Повна назва цього свята Всесвітній день миру для письменника. Це свято відзначається не лише письменниками, а вважається професійним святом усіх представників «четвертої влади».

До вашої віртуальна книжкова виставка "Літературний березень: письменники Миколаївщини".

Сторінка 1 із 2