Back to Top

ВСП "MФKTI УДУНТ"

Приймальна комісія:
+38(097) 280-04-17
+38(063) 654-77-20

Відокремлений структурний підрозділ
«Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій»

Кіномистецька сторінка: «Сміх проти ненависті - зіркова історія Чарлі Чапліна»

#Бібліотека_МФКТІ

#Чарлі_Чаплін_135

Один з найкращих коміків світового кіно, американський кінорежисер, актор, сценарист, продюсер Чарлз Спенсер Чаплін народився 16 квітня 1889 року. Сьогодні рівно 135 років з дня його народження.

«Маркіян Шашкевич - письменник, поет, священник»

#Бібліотека_МФКТІ

#Літературний_квітень 

#Володимир_Шашкевич_185

#Маркіян_Шашкевич

185 років тому, 7 квітня 1839 року, у Маркіяна Шашкевича народився син, якого назвали Володимиром. Молодший Шашкевич намагався продовжити справу свого батька. Він став поетом й одним із діячів народовського руху в Галичині,  перекладачем, публіцистом, громадсько-політичним діячем.

 

Орнітологічна сторінка: «Летіть, птахи, ми раді вам!»

#Бібліотека_МФКТІ

#Міжнародний_день_птахів   

 Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

 

Бібліотека в моїх очах

[youtube url="https://youtu.be/iB20P1VFHxw"]

 

#Бібліотека_МФКТІ

#limegotoread

#limegrinchenko

 #libraryinmyeyes

#читатимодно

 #всебудеУкраїна.

Друзі! Приємна новина! Наша читачка, студентка групи  2УПП1, Світлана Неборська приймає участь у VІ Всеукраїнському конкурсі фото та відео робіт

«LIME. Go to read!» («Library in my eyes. Go to read!») ! Метою конкурсу є популяризація  книги, читання та бібліотеки серед молоді. Тож давайте підтримаємо Світланку та разом до перемоги!

«Минуле і сучасне крізь призму болі та любові"

#Бібліотека_МФКТІ

#Юрій_Мушкетик_95

Сьогодні виповнюється 95 років від дня народження Юрія Михайловича Мушкетика (1929-2019), українського прозаїка, поета, публіциста, літературного критика, громадського діяча, Героя України (2009).

Це воює вона

Це воює вона

#Цевоюєвона

#Бібліотека_МФКТІ

Шановні читачі! Сьогодні наша бібліотека безкоштовно отримала від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) книгу «Це воює вона». Видання присвячене жінкам, які стали на захист України.

«Це воює вона» стане продовженням проєкту «Дівчата можуть усе», в межах якого раніше вийшли книжки «Це зробила вона», «Це теж зробила вона», а також охудожнені біографії Марії Примаченко та Майї Дерен.

Книжку видано за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту (програма «Сприяння рівності та протидія дискримінації»), а також завдяки співпраці благодійного фонду «Бібліотечна країна» та видавництва «Видавництво».

Сторінка 1 із 13