1 вересня студенти та адміністрація коледжу вже традиційно взяли участь у святкуванні Дня знань. День знань – добра традиція та чудове свято, яке неможливо порівняти ні з яким іншим.

Воно незабутнє, тепле, завжди яскраве, неймовірно позитивне, хвилююче, надзвичайно емоційне та дуже зворушливе. Зустріч з друзями, викладачами, посмішки на обличчях у незабутній День знань.

img0 20 09 01

Студентське життя в МКТІ дуже різнобарвне. Коледж надає можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Здобувачам освіти створено умови для вдосконалення вмінь у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською роботою, спробувати себе у студентському самоврядуванні, займатися у гуртках та спортивних секціях.

img2 20 09 01Незважаючи на деякі складнощі студентського життя, воно наповнене неповторними моментами. Спільні походи до музеїв і театрів , відпочинок, веселі розіграші, безсонні ночі перед екзаменами , гордість, що успішно склав  сесію і отримав стипендію, яскраві свята та нові знайомства.

Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть  незабутніми  враженнями Вашого життя та залишать по собі приємні спогади.

То ж вперед до знань, першокурсники!