Визначились дипломанти конкурсу читців поезії Лесі Українки «Лісова пісня-21»
Вітаємо студентку групи 2КГ1 нашого коледжу Нікітіну Надію, яка посіла І місце та нагороджена диплом І ступеня. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, подальших творчих успіхів, нових злетів та перемог!
https://mnru.com.ua/novyny/peremozhtsi-konkursu-chyttsiv-poeziyi-lesi-ukrayinky-lisova-pisnya-2021

 

У конкурсі взяли участь 315 учасників від дитячих навчальних закладів до студентських колективів. Він традиційно є загальноукраїнським, цьогоріч учасники з Луганської, Кіровоградської, Харківської областей, м. Києва та Миколаївської області з більшості ОТГ та з Казахстану, читали поезії Лесі Українки.

 

Номінантів оцінювало журі в складі Юрій Діденко – голова жюрі, народний депутат ІV скликання, голова обласної організації Народного Руху України, президент фонду «Дітям України», Sergey Gololobov - культуролог, аспірант ОРІДУ НАДУ при Президентові України. заслужений працівник культури України, Віра Марущак – голова обласної організації спілки письменників області, Igor Cherpita – поет, читець, Леонід Дудюк–кандидат філологічних наук.
Організаторами конкурсу виступили фонд "Дітям України", обласне управління освіти та науки, міське управління освіти, Народний Рух України книги для заохочення переможців надав Микола Степаненко.