Запрошуємо студентів МКТІ до участі у фотоконкурсі-виставці  авторських фотографій студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

 

Організаторами Конкурсу є Науково-методичний центр ВФПО студентське самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

Конкурс спрямований на підтримку та розвиток обдарувань у сфері фотомистецтва.

Конкурс є відкритим і проводиться як щорічне творче змагання.

 

Для участі у першому турі фотоконкурса необхідно надіслати фотороботу в електронному вигляді на електронну адресу студради коледжу (з дотриманням умов конкурсу): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31.03.2021, зазначивши ПІБ автора, назву роботи, групу, для організації та проведення online-голосування.

 

Про проведення фотоконкурсу-виставки

Згідно з рішеннями Об’єднаної Ради студентського самоврядування (протокол від 17.06.2020 No1) та Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ (протокол від 02.12.2020 No1) повідомляємо, що в календарний період лютого-травня 2021 року проводитиметься фотоконкурс-виставка на тему: «Пульс сучасності». Перший тур передбачено провести у закладах освіти з оцінюванням конкурсних робіт.

До 23 квітня п.р. робота переможця першого туру фотоконкурсу в електронному вигляді надсилається на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши ПІБ автора, назву роботи, заклад освіти, для організації та проведення online-голосування.

Другий тур фотоконкурсу завершиться підбиттям підсумків, визначенням переможців шляхом online-голосування та їх нагородженням. Для цього до 10 травня п.р. оригінал роботи переможця першого туру, оформлений відповідно до Методичних рекомендацій, у двох примірниках надсилається на поштову адресу Науково-методичного центру ВФПО.

Після завершення фотоконкурсу світлини учасників другого туру та переможців будуть розміщені на фотовиставці у Науково-методичному центрі ВФПО та сайті установи.